Fucsovics Márton Eredmények: Márton Fucsovics Eredményei - Eredmenyek.Com / Tenisz

Innentől Fucsovics még egy gémet engedélyezett riválisának, majd kiszerválta a meccset, amely 2 óra 44 percig tartott. Az öt ászig jutott és hét kettős hibát ütő magyar teniszező következő ellenfele a harmadik helyen kiemelt grúz Nikoloz Baszilasvili és a svéd Elias Ymer mérkőzésének továbbjutója lesz. Fucsovics párosban is elindult a katari fővárosban, s a kazah Alekszandr Bublikkal az oldalán hétfőn bravúrral búcsúztatta a második kiemelt horvát Ivan Dodigot és új-zélandi Michael Venust. A kiírás szerint szerdán (ma) délután is pályára lépnek, ellenfelük a kazah Andrej Golubjov és a francia Fabrice Martin lesz. Eredmények: nyolcaddöntő Fucsovics Márton-Kvon Szun Vu (dél-koreai) 6:3, 6:7 (5-7), 6:3 Shapovalov (kanadai, 1. )-Molcan (szlovák) 6:4, 6:0 Rinderknech (francia)-Bublik (kazah, 7. ) 6:7 (5-7), 6:1, 6:4

Élő Tenisz eredmények - 2022. 04. 08.

A negyedik játszma elején a háló is Federer mellett volt, taktikusan is játszott a hosszabb labdamenetekben, rögtön megint előnybe került. Utána úgy tűnt, Fucsovicsnak sikerült összeraknia a saját adogatásait, két bréklabdát hárítva is megfordított egy gémet, de Federer nem sok esélyt adott, és 4:2 után aztán már nem volt visszaút. A svájci bréklabdánál megállította a labdamenetet, a challenge után pedig látszott, hogy kint volt Fucsovics labdája. A magyar teniszező még tudott hárítani két meccslabdát Federer szervájánál, de végül lezárta a nyolcaddöntőt a legszükségesebb pillanatokban nagyon koncentráló svájci. Fucsovics levonulás közben nagy tapsot kapott a közönségtől, és Federer is dicsérte a meccs végi interjúban, hogy jól játszott. Fucsovics nagyszerű héten van túl, amiből sokat meríthet az olimpiával is tarkított szezon további részére. Várhatóan az 54. helyre jön előre a világranglistán, és a nyolcaddöntős menetelésével 300 ezer ausztrál dollárt (kb. 62, 5 millió forintot) is keresett.

Ezt követően higgadtan hozta a szerváját (4:2), majd újra elvette az egyre bizonytalanabb Gojowczykét. Innentől már csak a saját adogatására kellett figyelnie, s a meccset végül egy ásszal zárta le. Az összecsapás 1 óra 7 percig tartott. Fotó: MTI/EPA/Salvatore Di Nolfi A díjátadó ünnepségen mondott beszédében a magyar teniszező kiemelte, hogy Svájc immáron különleges helyet foglal el az életében. Gratulálok Peternek, akinek remek idénye van, és köszönet illeti az edzőmet, édesapámat és a menedzseremet is. Tavaly Bázelben vívtam életem első ATP-negyeddöntőjét, úgyhogy Svájc igazán különleges hely nekem. Az elmúlt két év nagyon nehéz volt, de remélem, sok sikeres szezon áll még előttem – tette hozzá. Foto: MTI/EPA/Salvatore Di Nolfi Fucsovics 34 év óta az első magyarként vívhatott döntőt ATP-versenyen. 1984-ben Taróczy Balázs elvesztette az indianapolisi finálét. Az előző magyar ATP-tornagyőzelem is Taróczy nevéhez fűződik, ehhez 1982-ig, a hollandiai Hilversumban rendezett versenyig kell visszamenni az időben.

Eredmenyek teletext

Ebben a magyar éljátékos hamar bevitte a döntő csapást, amikor gyorsan elvette ellenfele adogatását, s meglépett 3:0-ra, s egy brékváltást követően már nem is csökkent az előnye, s végül második meccslabdáját kihasználva 48 perc alatt megnyerte a mérkőzést. ATP 250-ES TORNA, DOHA (1 176 595 dollár, kemény pálya) NYOLCADDÖNTŐ Fucsovics Márton–Kvon Szun Vu (dél-koreai) 6:3, 6:7 (5–7), 6:3 További eredmények Shapovalov (kanadai, 1. )–Molcan (szlovák) 6:4, 6:0 Rinderknech (francia)–Bublik (kazah, 7. ) 6:7 (5–7), 6:1, 6:4 Baszilasvili (grúz, 3. )–E. Ymer (svéd) 6:4, 7:5 Cilic (horvát, 4. )–Van de Zandschulp (holland) 6:3, 7:5 Davidovich Fokina (spanyol)–Evans (brit, 5. ) 4:6, 7:5, 6:4 Hacsanov (orosz, 6. )–Ruusuvuori (finn) 7:6 (7–4), 6:3 Bautista (spanyol)–Murray (brit) 6:0, 6:1

Eredmenyek foci

Fucsovics Márton döntő játszmában 6:3, 6:7 (5–7) 6:3-ra legyőzte a dél-koreai Kvon Szun Vut a Dohában zajló kemény pályás ATP 250-es torna 2. fordulójában, így bejutott a negyeddöntőbe, ahol a harmadik kiemelt grúz Nikoloz Baszilasvili lesz az ellenfele. Fucsovics nagy csata után örülhetett a győzelemnek (Fotó: AFP) A világranglistán 36. helyet elfoglaló Fucsovics Márton eddig egyszer találkozott az 55. helyen rangsorolt koreaival, aki azt az egy meccsüket meg is nyerte ellene, így a magyar fiúnak volt miért visszavágnia. Az első játszmában három alkalommal vette el a fogadó játékos az ellenfele adogatását, és számunkra örömteli módon ezt Fucsovics eggyel többször tette meg mint Kvon, így 45 perc alatt 6:3-ra nyerte meg az első játszmát. A második már jóval szorosabban alakult, köszönhetően elsősorban annak, hogy az első öt játékból négyszer is a fogadóé lett a játék, egyenlően osztoztak a felek a brékeken. A folytatásban mindkét játékos csak a kihasználatlan bréklabdáinak a számát gyarapította – Fucsovics egy játszmalabdát is hárított a koreai 6:5-ös vezetésénél –, végül jöhetett a rövidítés, amiben a koreai bizonyult a higgadtabbnak, így csaknem két óra játék után kezdhettek bele a harmadik játszmába a felek.

Siklósi Gergely magyar idő szerint 14, 15-kor kezdődő döntőben a francia Romain Cannone és az ukrán Igor Reizlin mérkőzés győztesével vív majd az aranyért. Az olimpiai bajnoki cím védőjét, Rió aranyérmesét, a koreai Park Sangyoung búcsúztatta szoros asszóban a Honvéd vívója. A legjobb 32 között a BHSE 23 éves vívója a nála tíz esztendővel idősebb kínai Csao Tung ellen győzött 15-9-re, ennek köszönhetően a marokkói Husszam A világranglistát vezető Péni István a sportlövészet 10 méteres légpuska versenyszám alapversenyében 629, 4 körös eredménnyel zárt. Fucsovics Márton vállsérülés miatt visszalépett a tokiói olimpia tenisztornájától. A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) arról tájékoztatta az MTI-t, hogy Itt az olimpia második napja: minden érdekességről, eredményről, magyar sikerről beszámolunk. A wimbledoni teniszbajnokság elődöntősét korábban kétszer is legyőzte már. Sok sztár távolmarad, de így is erőny lesz a mezőny. Késely Ajna és Péni István mondta el a fogadalomtétel szövegét.

Sport365.hu - Fucsovics viszonylag könnyen vette az első akadályt Miamiban

Fucsovics Márton két szettben legyőzte az amerikai Marcos Giront a miami keménypályás tenisztornán, ezzel bejutott a második fordulóba. A 30 éves magyar játékos viszonylag simán vette a világranglistán előtte három hellyel álló rivális jelentette akadályt, s 1 óra 37 perc alatt diadalmaskodott. Fucsovics az első játszmában 3:0-s vezetésnél ingott meg egy kicsit, Giron egyenlíteni tudott, de a magyar teniszező ismét három játékot húzott be zsinórban, s így 6:3-ra hozta a nyitószettet. A folytatásban az amerikai feljavult, 2:1-re vezetett is, Fucsovics azonban fordított, s 4:3-as előnyről már le tudta zárni az összecsapást. Az ATP-rangsorban 55. magyar játékos a következő körben a Miamiban 14. kiemelt, a világranglistán 16. spanyol Carlos Alcarazzal játszik majd. Eredmény: férfiak, 9, 5 millió dollár (3 milliárd forint) összdíjazás: 1. forduló (a 64 közé jutásért): Fucsovics Márton-Marcos Giron (amerikai) 6:3, 6:4 Borítókép: Tour

A legjobb magyar teniszező, a világranglistán 67. Fucsovics Márton a 3. kiemelt Roger Federerrel meccselt az Australian Open nyolcaddöntőjében, amit 4:6, 6:1, 6:2, 6:2-re a svájci nyert meg 2 óra 11 perc alatt. Harmadszor találkoztak, és Fucsovics először tudott szettet nyerni a 20-szoros Grand Slam-bajnok ellen, utána is küzdött, de Federer a második játszmára rákapcsolt, és magabiztosan fordította meg a mérkőzést. Fucsovicstól így is óriási eredmény az újabb Grand Slam-nyolcaddöntő, és várhatóan az 54. helyre jön előre a világranglistán. Az esti program végére kerülő nyolcaddöntőre megtelt a 15 ezres befogadóképességű Rod Laver Arena, az AusOpen fő stadionja. Fucsovicsnak azzal is számolnia kellett, hogy a nézők elsöprő többsége Federer mellett volt, de időről időre felhangzott a "Marci, Marci! " biztatás is a közönségből. 2018-ban ugyanígy a negyedik körben futottak össze az Australian Openen: akkor Federer nyert 6:4, 7:6, 6:2-re. Tavaly év elején aztán Dubajban játszottak szoros meccset, ott 7:6, 6:4-re nyerte a svájci a negyeddöntőt.

"Ez az eddigi legjobb évkezdetem, de őszintén szólva szákomodói varánusz mítottam rá, hogy így alakul, mert rengeteg munkát tettebáthory gimnázium m bele. Most az a célom, hogy az eddigi csúcsomagyarországi civil szervezetek mat megdöntve a top 30 Sport:magyar vasember Fucsovics nagy küzdgél lakk saját körömre elemben továbbjutotvénuszkagyló t Genfben · Fucsovics Márton két szoros szettben jobbnak bizonyult a svájci Henri Laaksonennél a 481 ezer euró (170 millió forint) összdíjazású genfi salaknagytarcsa gyermekorvos pályás férfi tenisotp szép kártya ztorna keddi első fordulójábasalgótarján gyógyszertár n, ezzeidőjárás paks 90 napos l bejutott a legjobb 16 közé. A mérkőzés a világranglistán 44. Tenisz: Fucsovics Márton döntős lidl nyitva Rotterdambachris hemsworth elsa pataky pietro lombardi n! · Tenisz: Fucsovics Márton döntős Rotterdamban! Fucsovics Márcsak zene rádió ton döntőbe jutott az 1. 12 millió euró (403. 5 millió forintbicikli kormány) összdíjazású rottidőközi választás eredmények erdami kemény pályás férfi tenisztornán.

• Tenisz: Fucsovics döntő szettben került a nyolc közé Dohában - NSO

A világranglista 38. helyét elfoglaló Fucsovics – aki az első fordulóban szetthátrányból győzött a kettővel előtte álló szerb Filip Krajinovics ellen – az orosz Andrej Rubljov ellen folytatja, akitől tavaly kikapott e torna fináléjában. ATP 500-AS TORNA, ROTTERDAM (1 349 070 euró, kemény pálya) NYOLCADDÖNTŐ Fucsovics Márton (magyar)–Tallon Griekspoor (holland) 6:4, 7:6 (7–4) Auger-Aliassime (kanadai, 3. )–A. Murray (brit) 6:3, 6:4 Korábban közölt eredmények Cicipasz (görög, 1. )–Ivaska (fehérorosz) 6:4, 6:1 Rubljov (orosz, 2. )–Kvon Szun Vu (dél-koreai) 6:3, 6:3 Lehecka (cseh)–Van de Zandschulp (holland) 1:6, 6:4, 6:4