Mikulás Csizma Készítése

Készítsük el a zokni mindkét részét! A piros hátsó részt tetszés szerint díszíthetjük szabad-kezes tűzésmintával. Enélkül is használható lesz a kész mikulás-zokni, de egy kis tűzéssel tartást adhatunk neki: A két részt színével egymásra fordítva varrjuk össze. Kifordítás után, már majdnem készen is vagyunk! A zokni (csizma) szárát be kell fedni egy díszítő szegéllyel. Ehhez egy 6, 5 cm széles piros csíkot használjunk. A csíkot mintával kifelé kettéhajtjuk és a képen látható módon rávarrjuk a zokni szélére. (Az elején ügyesen be kell hajtani. ) A szegő felvarrása után a belső oldalon kézi öltéssel rögzítjük azt. A kezdő nyíláson keresztül biztosítótű segítségével szalagot, vagy zsinórt húzunk a szegőbe. A zsinór segítségével később össze tudjuk zárni a zokni (csizma) szárát. Az ellentétes oldalra pedig egy kis akasztót varrunk a zokni belsejébe. Így fest az elkészült a mikulás-zokni! Jó alkotást kívánok Mindenkinek! Szilvi

  1. A termék nem található!
  2. Mikuláscsizma készítése házilag | Otthon házilag
  3. Filc mikuláscsizma és kesztyű | Kreatív világom
  4. 10 gyönyörű Mikulás dekoráció és kiegészítő
  5. Házilag
  6. Online

A termék nem található!

mikulás csizma készítése online

Mikuláscsizma készítése házilag | Otthon házilag

  • Páratlan cukrászda árak alakulása
  • Haláli holtak hajnala teljes film magyarul
  • Mikulás csizma készítése házilag
  • Mikulás csizma készítése windows
  • Ki keresett telefonon
  • Bercsényi strand - Képek, Leírás, Vélemények - Szallas.hu programok

Filc mikuláscsizma és kesztyű | Kreatív világom

10 gyönyörű Mikulás dekoráció és kiegészítő

5 cm-re és kb. 7 cm távolságra egymástól, ceruzával jelöljük be a pelenkaöltések helyét. A másik pár csizma és kesztyű felső szélén szintén jelöljük be az öltések helyét. Nem muszáj bejelölni, de talán könnyebb így kivarrni a széleket. Fehér hímzőfonallal, pelenkaöltéssel varrjuk ki a csizma és a kesztyű felső széléit. 5. Ezután a két darab csizmát és a kesztyűt tegyük egymásra, és a két részt összefogva, körben pelenkaöltéssel varrjuk ki. 6. Befejezésül a fehér szalagból (masninként kb. 40 cm hosszú) készítsünk egy-egy masnit, a végeit vágjuk ferdére, majd a csizma és a kesztyű sarkaihoz varrjuk oda néhány öltéssel. A masnik közepére varrjunk egy-egy szem fehér gyöngyöt. Ötlet: Gyorsabban is elkészíthetjük, ha pelenkaöltés helyett, varrógéppel varrjuk össze a részeket, de akár ragasztópisztollyal is összeragaszthatjuk őket. Letölthető innen:

Házilag

A nagyobbik pamut anyagból szabjuk ki a csizma két oldalát, a másik anyagból a tetejére varrjunk vastag szegélyt. Az egyik oldalra varrjunk rá egy kisebb csizma formájú nemez anyagot. Erre hímezhetünk, de nemez anyagból akár a Mikulást is megalkothatjuk rá! Végül a fonákján varrjuk össze két oldalt és az alját, majd fordítsuk ki és vasaljuk meg. Piros cipellők Vastag vörös vászon anyagra, fehér nemez anyagra, valamint piros-fehér zsinórra és szalagra lesz szükségünk. A csizmát három darabból varrjuk össze (alja és két oldala). Az alsó varrás mentén varrjunk zsinórt, a tetejére pedig fehér nemez anyagot, amit szalaggal dobhatunk fel. Az egészre varrjunk zsinórból akasztót és egy vastag fehér fonalból készült sikkes masnit a közepére. Patchwork csizma Különféle, anyagban azonos, színben azonban különböző anyagdarabok összevarrásából is készíthetünk csodás Mikulás csizmát. Jöhetnek a régi szoknyák, pólók és kendők – most talán újrahasznosíthatod ezeket! Tovább tarkíthatjuk gyöngyökkel és gombokkal.

Online

Leírás típusa:? Ezzel azt állíthatod be, hogy milyen formátumú útmutatókat / leírásokat szeretnél látni. Az írásos leírásokhoz elérhető az automatikus (robot) fordítás funkció és akár ki is nyomtathatod őket, a videó útmutatók pedig nagyszerűen szemléltetik az egész alkotási folyamatot.. Tipp ha még csak most ismerkednél egy kreatív technikával, válaszd inkább a videó útmutatókat, ahol az elkészítés minden mozzanatát megfigyelheted! Nehézség:? Itt azt állíthatod be, hogy milyen nehézségi szintű kreatív ötleteket szeretnél látni, így a kezdőtől a haladó szintig egyszerűen megtalálhatod a számodra megfelelő kézműves ötleteket anélkül, hogy sok-sok számodra túl egyszerű vagy túl nehéz kreatív ötleten is át kellene magad rágnod. Tipp ha kicsi gyerekekkel alkotnál valami szépet: válaszd a legkisebb nehézséget, ha pedig kihívásra vágysz: válaszd a haladó / mesterfokot! Kategória:? Itt választhatod ki, hogy milyen fő (gyűjtő) kategóriából szeretnél kreatív ötleteket látni. Tipp Remekül használható ez a funkció akkor, ha csak egy bizonyos típusú alapanyagod van otthon kéznél és arra keresel vegyesen kreatív ötleteket mindenféle technikával (pl: kreatív ötletek papírból, vagy kreatív ötletek fonalból) Al-kategória:?

mikulás csizma készítése word

Kire / mire keresnél? Keresőszó:? Ha megadsz keresőszót, a rendszerünk minden olyan kreatív ötletet megkeres majd neked, aminek a nevében vagy címkéi között megtalálható az adott szó. A nagyobb siker érdekében próbálj meg minél egyszerűbb szavakat és szókapcsolatokat használni! Tipp: "mézeskalács házikó készítése házilag" helyett próbáld inkább azt, hogy "mézeskalács" vagy "mézeskalács ház".? Ha megadod a keresett szerző nevét, a rendszerünk megkeresni neked neked az általa készített / feltöltött összes kreatív ötletet. Tipp: Ha szerzőre szeretnél keresni, kérlek válassz a felajánlott szerző nevek közül (kötelező választani) A találatok rendezési elve Rendezési elv:? Itt állíthatod be azt, hogy milyen sorrendben szeretnéd látni a kreatív ötleteket. - Ha csak inspirálódni, új ötleteket találni szeretnél: válaszd a "véletlenszerű" elrendezést (ez az alapbeállítás) - Ha az új/friss kreatív ötletekre vagy kíváncsi: használd a "legfrissebbek előre" nézetet - Ha pedig nosztalgikus kedvedben vagy: használd a "legrégebbiek előre" nézetet Tipp A véletlenszerű elrendezést használva sok-sok olyan új kreatív ötletet találhatsz, amit esetleg eddig nem vettél észre de érdekelhet.